Kostk@

Jaka jmena pro 4 kůzlatka? ^^

Dnes se nam narodily 4 kozicky, 3 holky a 1 kluk.
pomuzete mi s jmenama ? :‚)) holka+kluk = hneda barva, dve holky= bíla barva :))) dekuju :‘)))
Doplňuji:
Huxo :D dobry no…ale mame je jako domácí mazlíčky a ne na žrádlo. ..a pak na tvaroh a sýr ;)..
Ale jinak jsi pobavil xD

Nejlepší odpověď
suaeda

Pokud jsou kůzlata určeny na chov tak je dobře je pojmenovat. Ale nedával bych jim tradiční česká jména. Náhodou někdo přijde na návštěvu, a bude se jmenovat stejně jako čtyřnožec za ohradou. Buď je pojmenovat méně se vyskytujícími českými jmény, a nebo se inspirovat v cizině. Malý příklad. Protože je to směs bílých a barevných mulatek, tak bych si vybral třeba něco z Kuby.
http://www.stu­dentsofthewor­ld.info/penpal­s/stats.php3?Pa­ys=CUB
 :)

Další odpovědi
bolak

Jaro, Léto, Podzim, Cecek

Drap

Líza, Bělka, Julka a Max

gaja

a jak se jmenuje máma koza a co kozel aby zdědily začáteční písmena…

huxa

Jitrnička, Polívečka, Šunčička a Gulášek :)

marci1

Arabela, Xénie, Sněhurka a Bajaja.