Complex

Jaká je vaše oblíbená vůně u vonné svíčky, aromalampy atp?

Odpovědi
Drap

Šalvěj, levandule a mateřidouška

ivzez

Žádná.
Mám ráda svíčky bez vůně, aromalampy nepoužívám.

nyjono

Máta, levandule

modrokakocka

ono i když má člověk oblíbenou vůni, tak každá svíčka nebo olejíček do aroma lampy voní jinak.. je to o tom kdo to jak vyrábí a co se taky líbí a jak moc to voní

adelickaa

moc hezky voní svíčky od https://www.ku­lina.cz/ kupovala jsem si tam tři a paráda. moc krásně nám to doma voní, obzvlášť teď před vánocemi

modrokakocka

to teda moc díky za tip… koukala jsem se a zajímavé, snad to vypadá že by mohly i vonět.

ivzez

Nenechte se nachytat na spam → smrdí chemicky.

adelickaa

Jo, jo, jak jsem psala zatím za mě nejlepší vonné svíčky které jsem kdy doma měla :) koupila jsem si nové, tak snad budou taky tak skvělé