MamRadHudbu

Jaká je vaše nejoblibenejsi hra na pc ?

Odpovědi
Sarrow

Posel Smrti
Doplňuji:
2D/2.5D Point and click adventury jsou v dnešní době (díky minimální akčnosti) polomrtvým žánrem.

(Některé z mých srdcovek jsou starší než já, např. The Day of The Tentacle nebo The Secret of Monkey Island.)

Nikoltyna

assassin's creed a MC

Melkor

Counter Strike 1.6

Ultima Online

Bad Wolf

Počítač nemáme, tak doma hrajeme hry na PS2 a moje nejoblíbenější hra je God of War.

pan X

Team fortress 2, left 4 dead 2, rayman legends, gotham city impostors, surgeon simulator 2013, rayman šílení králíci, plants vs zombies, GTA San andreas, flat out 2, Angry birds a to bych mohl napsat asi tak ještě 3 řádky 🙂