Rokio

Jaká je průměrná životnost moderní LED televize?

Odpovědi
Drap

Cca 2 – let. Po dvou letech je považována za už zastaralou. Žijeme rychle, tak zrychlujeme nesmyslně i obrátku zboží.

anonym

To záleží na tom jak moc vám záleží na úrovni její softwarové výbavy. To je totiž to, co zastarává nejrychleji. Display by vydržel věčnost ale sofware u smart TV rychle zastarává a výrobci na jeho aktualizaci u starších modelů bohužel kašlou právě proto, aby podpořili prodeje novějších modelů.

Dochy

Drap: Blbost. Nevidím důvod, proč bych měl telku měnit po dvou letech. Popravdě stále čučíme na kousek asi z roku 2007 (jen jsem teď k ní musel přidat Malinu aby děcka mohla koukat na večerníček)

anonym

To je rozhodně pravda, ale současně to tak většina spotřebitelů bohužel nevnímá, ani je nenapadne že by nedostatky vnitřního software televizoru řešili pomocí maliny a jí podobných minipočítačů.

anonym

navíc ani ta malina není úplně všemocná a všechny funkce smart tv nenahradí, dej vědět jak u ní zprovoznit službu MIRACAST nebo HBBTV, to není snadné ani pro lidi co se v tom orientují natož pak pro běžné uživatele.