Alešek Fialů

Jaká je nejlepší možnost neplacené propagace na internetu?

Odpovědi
JežíšKristus

Odpovědi.cz

Disraeli

Facebook, sociální sítě, vlastní webovástránka, nějaké video, akce (vlastní iniciativa… teby bez toho, abys to platil), SEO, SEM, spoluprací (ty propaguješ jeho, on propaguje tebe – třeba na svých stránkách/e-shopech,… nic neplatíte, jen se vzájemně podporujete… to můžeš využít s víc lidmi/firmami… musíš se domluvit a samozřejmě u takových, kde to má smysl).
Reklama – amatérská, nějaké „promo“ video, lákadlo, samostatně vytovřené a sdílené (bez finančních nákladů). Samozřejmě to může být jen obrázek, nápis a podobně. Na některé strány se dají takové reklamy umístit zdarma (nemluvě o youtube, soc. sítích, vlastním webu/blogu, atd).
Myslím, že existují i nějaké (pomocné) programy a aplikace – taky zdrama, které by k propagaci mohly pomoci. Ale o tom moc nevím (kromě té optimalizace vyhledávání ve vyhledávači).

Nejlepší prostě ty sociální sítě (na propagaci). Je tam dost lidí. ;) :D Jen se to musí zajímavě uchopit a nabídnout… možností jak propagovat přes soc. sítě je víc (i na jedné sociální síti několik). U některýh můžeš vyloženě využít formu propagace, které ta síť poskytuje/nabízí.

Rokio

Podle mě Facebook a Youtube.

S odpovědí uživatele Ježíš Kristus nesouhlasím. Uživatelé Odpovědi.cz nesmí užívat tento web pro propagaci.

Disraeli

Pokud se jedná o firmu a produkty/služby, tak propagaci může poskytnout i zákazník – a taky se může několkrát vracet tentýž… takže správné a milé vystupování, výhody, překvapení, pomoc, (nenucenou) žádost o propagování, sdílení, doporučení,,..