Elssir

Jaká je nejlepší dějepisná vysoká škola?

Rád bych se stal takovým tím nudným patronem, co má přednášky na katedře a píše knihy ohledně svého oboru.
Prostě být profesor na univerzitě nebo tak.
Jakou školu bych si měl po maturitě vybrat, abych tohoto cíle dosáhl?

Odpovědi
Drap

Jakoukoli. Pokud budeš lepší než ostatní, tak takového postavení můžeš dosáhnout na kterékoli škole.

anonym

Pokud jde o ´dějepis´ – a české školy, pak zřejmě fakulta filosofie Univerzity Karlovy…
Ale i mnozí vzdělanci v jiných oborech jsou „nudnými patrony“ 😉 píšícími zajímavé (zábavné) knihy…