Jaká je náplň velvyslance?

Kromě víz, pomoc občanům státu, vydání pasu, případně při okradení dají peníze na cestu domu, které se musí ale vrátit.
Doplňuji:
I vy vykukové :), stravu máme za sebou a teď tu pracovní náplň.

Nejlepší odpověď
ponovotny

Jedna věc je ambasáda, která slouží primárně jako uřad nějaké země v jiné zemi a druhá věc je velvislanec, který je sice hlavou ambasády, ale v jeho popisu práce je více méně reprezentativní činnost, kdy samozřejmě dostává určité úkoly od ministra zahraničí nebo od vlády. Může to být od druhořadých politických jednání po prosazování zájmů země v podnikatelském prostředí. V praxi je velvislanec figurou, která se účastní různých jednání a kultuních a jiných událostí

Další odpovědi
quentos

náplň velvyslance? obyčejně maso, krev a kosti. Někdy taky vakuum

honzikd

Záleží na místních zvyklostech. Třeba na Moravě patří do Velikonočního velvyslance kysané zelí a opečená slanina. Zato v Čechách jsem viděl velvyslance s ovocem, a dokonce i s mákem.
Typický post-sovětský velvyslanec se ale plní vodkou a ověšuje různými řády – k pořádnému macatému „remkovi“ patří např. Řád Klementa Gottwalda, Řád Jurije Gagarina, hrdina ČSSR nebo také hrdina SSSR.

01Ricco

No jedna velká párty, která obvykle trvá, tuším, čtyři roky (pak se čeká jestli mu to prodlouží):-))
Jinak viz ponovotny.

Luuu

Nevyjednávaj pořád něco s velvyslancema jiných zemí?

ponovotny

se opravím raději sám, než mě někdo spražíte- velvyslanec ;)

anonym

:)

anonym

Filutové

anonym

quentos :D, dobře, ale ta pracovní