bimovka

Jaká je náplň práce vedoucí vychovatelky ŠD?

Dobrý den, ráda bych věděla, co je opravdu nápňí vedoucí vychovatelky ŠD. Kde to mohu najít kompletně sepsané? Děkuji moc za odpověď, rozhodně si myslím, že mojí náplní není kontrolovat to, jestli žák zaplatil školní družinu a nebo né…k tomu má přece škola ekonomku…nebo jak to tedy jé????

Nejlepší odpověď
BENYTA

Mám jen zkušenost s dcerou,platby vede ekonomka nebo účetní,v družině je paní vychovatelce nikdy neukazovala,jen musí mít písemně,v kolik hodin družinu opustí a kdo si jí smí vyzvednout…Nechtě­jí,aby jste ještě dětem zavazovala boty?Neumím Vám poradit,kde najdete Vaše povinnosti kompletně sepsané,snad ten,kdo s Vámi uzavíral pracovní poměr,nejspíš ředitel,by to měl mít k dispozici,když už to není detailně ve smlouvě…

Další odpovědi
Miroslavst

Rovněž si myslím, že by tato činnost neměla být v popisu vaší práce. Já bych to viděl asi takto. vedoucí vychovatelka vykonává práci jako běžná vychovatelka s tím, že navíc je přímá nadřízená ostatním vychovatelkám.
Ohledně pracovní náplně je však na řediteli školy, aby vnitřním předpisem upravil povinnosti jednotlivých pracovníků, není-li tento popis dán přímo v pracovní smlouvě.