22aa

Jaká je maximální délka videokazety na videorekordéru Funai a Akai, která u jednotky hodin má jen jednotku =9 hodin?

Dobrý den.
Tak u fotbalu a hokeje na jednom inzerátu jsem našel i 5 hodin vhsku=300 minut.
Umí tak velkou kazetu přehrát?
Nikdy jsem jí neměl.
Maximum mám do 240 minut mám i prodloužené 8 hodin 2× 240 minut.
Měl jsem taky kazetový přenosný přehrávač =walkman roadstar a vzal mc kazetu maximum 90 minut jak je to víc tak mi to hrálo nějak divně a kazetu vyplo.
Prosím nemá tady někdo s tím nějaké zkušenosti kdy by delší typ než 240ka přišla?
A za druhé je funai i akai značkový gigant nebo to je levný křáp?
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
elkon

V manuálu k zařízení máš napsáno, jak dlouhé kazety je možné přehrávat. Je to kvůli konstrukci mechaniky. Obě jsou Japonské firmy, AKAI zanikla v r.2002.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Děkuji za info.
Na manuálu kdyby bylo psané 8 hodin max taky by to i 300 minutovou kazetu bez problému.
Pokud to zjistím.
Dám vědět.

22aa

Ted mi tam píšou processing tak uvidíme.

22aa

Takže mě počet hodin neukazuje.

22aa

Tak mi to veme jen do 240 minutový kazety už jsem to našel.
Který videorekordér přehraje i 300 minut?

22aa

Manual na akai jsem nenašel.

Hlada

Hledej dál. Tenké třístovky výrobci běžně nezaručovali.