Avatar uživatele
Kájina

Jak zvýšit imunitu

Dobrý den, potřebuji zvýšit imunitu, mám alergii a astma a má imunita je velmi malá, chytím hned každou chřipku a hned se mi projeví i astma. Můžete mi doporučit nějaké vit.doplňky, potraviny, či aktivity, kterýma bych ji zlepšila? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4378 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
blesk26

Mně lehce alternativně doporučila doktorka, ať si koupím Aloe, že prý posiluje imunitu a celkově působí dobře na tělo. Piju to asi dva, tři měsíce a je pravda, že ačkoliv nějaké škrábání v krku bylo, plnohodnotná chřipka, která obvykle bývá, nebyla, takže na tom něco možná bude :) Bohužel je to dost drahé a je to na dlouhodobé užívání ...

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já jsem se nedávno dočetla, že různé vitamíny koupené v lékárně vůbec nepomáhají ani pití aktimelů atd.... Zkoušela jsem to taky, protože dcera má taky oslabenou imunitu a je pravda, že chřipku a nachlazení měla stejně. Je to vyhazování peněz. Nejlepší je prý střídání teplé a studené sprchy, jíst hodně ovoce a zeleniny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jakub

Stoprocentně zvýšení imunity zajistí dlouhodobé a pravidelné používání přípravku Selzink Plus. Projeví se to , ale, až asi za rok. To však nesmí odradit od jeho pravidelného užívání. Žádný jiný přípravek, byť by měl stejné nebo podobné složení, tento účinek nemá. Jedná se o osobní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
joean

Dobrý den, mám velice dobrou zkušenost s Wobenzinem, děti ho berou vždy na podzim přibližně říjen-listopad a pak, pokud něco chytí, mnohem snáz a rychleji u nich nemoc probíhá nebo po prvotních příznacích vůbec nepropukne.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví