Jahoda

Jak zrušit účet ICQ?

Dobrý podvečer.

Ráda bych si zrušila účet ICQ. Jak to provést?

Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
rynek878

ICQ neumožňuje úplné zrušení účtu. Nepřejete-li si již využívat stávající ICQ účet, odstraňte z něj veškeré osobní údaje a nevyužívejte jej, ICQ účet pak bude po dlouhodobé neaktivitě automaticky zrušen.

Poté si můžete vytvořit účet nový !!!!!!!!!

Další odpovědi
Miroslavst

Tak ho nepoužívej, nastav si, aby se icq nespouštělo po startu počítače a samotnou aplikaci z počítače odinstaluj.
Třeba se jednou bude hodit. Není nutné jej rušit.

ReHu

Já bych se jednoduše přestala přihlašovat.