Evika

Jak zrušit špatně založený facebook

Mám špatně založený facebook, vůbec se na něj nedostanu, píšemi to že již existuje, ale neotevřu ho, jak ho mám žrušit

Nejlepší odpověď
BEAES

Je s tím problém, sama jsem to zkoušela několikrát zrušit a nikdy to neproběhlo, i když mi psali, že je účet zrušen. Asi nechtějí, aby se tam již registrovaný mazal, jediná možnost je založit si nový e- mail a přihlásit to znova na něj a tam ten nepoužívat. Pokud máte dlouhodobý e-mai, který už všichni znají a používají, tak máte asi smůlu, pokuste se kontaktovat správce, snad Vám poradí, jak na to.

Další odpovědi
atriplex

Někde jsem četl, že ideální jak zrušit FB je na něj umístit pornografii. Pak vám ho zruší obratem a sami správci.

GangstaHelper

Jde to písemně, pokud dokážete, že je účet Váš (nebo o Vás, založený někým jiným). To má pak společnost povinnost Vám vyhovět. Jak se to ale dokazuje, to netuším,

alexandra

Založte si nový,jenom trošku změňte jméno ať se Vám to neplete a všem,které máte v přátelích v tom starém napište,ať si Vás dají pryč z přátel.
Neteři se to taky stalo,tak jsme to vyřešili takto.