ten který je

Jak zrušit hlídače?

Neustále mi začali chodit otázky mailem od hlídače.Jakým způsobem mohu tuto funkci zrušit?Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu. Vzpomínám si, že tato otázku už zde padla.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=zru%C5%A1en%C3%AD+hl%­C3%ADda%C4%8De&sa­=Vyhledat#883

Další odpovědi
SpeedyCZ

Jdi do Můj profil u svého obrázku vpravo, potom by jsi tam měl vidět „O mě“ a pod tím jsou Tlačítka „Hlídač“ a „Upravit profil“ , oboje zlatě vybarvené… Tak zmáčkni na tlačítko hlídač a zobrazí se ti tam zvolit kategorii a trochu vpravo dvoje kolonky „Zasílat odpovědi“ a „Zasílat obrázky“… Taky mezi těmi kolonkami vidíš čtyři šipky směřující < a >… Tak pokaždé označíš text Ankety a Zábava, Auto a Doprava atd.(klikneš na něj) v zasílat otázky a odpovědi a zmáčkneš šipku <… Jo a ještě nezapomeň dát uložit změny… Možná ti tu za chvíli ukážu obrázek jak na to… Až zjistím jak :D