redy

Jak zrušit hlas v TV?

Mám televizi LG – AKB 736.5861 – to číslo mezi tím je skousnutý mojím psem.

Koukám na film a hlas říká, co se děje, vůbec nevím, co s tím.

Jak se zbavit toho hlasu?

Já vím, že takhle na dálku to je obtížný, prosím vyzkouším všechno, jen mi neříkejte, ať ji vyhodím, je nová, chuděra ukecaná 🙂

Nejlepší odpověď
Roman71

AKB 736.. je model ovladače k televizi (servisní objedn. kód). Otevřete si menu SETTINGS (ikona ozubeného kolečka) → Možnosti (ikona kufříku) → Neaktivní podpora → Popis zvuku přepnout na VYP. :)

..a je to!

Další odpovědi
Drap

Na ovladači. Bohužel neporadím, neznám tuto televizi. Je to upraveno takto pro nevidomé. Faktem je, ře na takovou televizi se dost dobře dívat nedá. Co si osoby říkají překrývá ten hlas který ti říká , že ten a ten odchází.

Jiří Bohumil

Opravuji: tlačítko na ovladači má označení AD, ne AV. A jde o zvukový výklad k obrazu pro slabozraké.

Jiří Bohumil

Na ovladačích LG bývá tlačítko „AV“, tím se to dá zapnout a vypnout. Jde o informace pro „slabozraké“. Jestli to ale máte na tom Vašem typu ovladače a TV , nevím. Možná to už máte s Romanem71 vyřešeno a přišel jsem s „křížkem pop pohřbu“.:-)

Roman71

redy, nebudete-li si vědět rady, napište mi soukromou zprávu s tel. číslem. Zavolám vám zpět a nastavíme to společně krok za krokem.
Toto v servisu řešíme stále :)

redy

Roman71, moc díky už to mám, fakt moc velikánský díky 🙂

Roman71

Rádo se stalo redy. Kdyby jste měla jakýkoliv dotaz ohledně vaší TV, napište mi. Poradím, pomůžu 🙂

redy

Roman71: Ráda využiju děkuju.