Avatar uživatele
redy

Jak zrušit hlas v TV?

Mám televizi LG – AKB 736.5861 – to číslo mezi tím je skousnutý mojím psem.

Koukám na film a hlas říká, co se děje, vůbec nevím, co s tím.

Jak se zbavit toho hlasu?

Já vím, že takhle na dálku to je obtížný, prosím vyzkouším všechno, jen mi neříkejte, ať ji vyhodím, je nová, chuděra ukecaná 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, briketka10, zzzzz, gecco před 2529 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Roman71

Odpoveď byla označena jako užitečná

AKB 736.. je model ovladače k televizi (servisní objedn. kód). Otevřete si menu SETTINGS (ikona ozubeného kolečka) → Možnosti (ikona kufříku) → Neaktivní podpora → Popis zvuku přepnout na VYP. :)

..a je to!

Upravil/a: Roman71

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?redy Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Na ovladači. Bohužel neporadím, neznám tuto televizi. Je to upraveno takto pro nevidomé. Faktem je, ře na takovou televizi se dost dobře dívat nedá. Co si osoby říkají překrývá ten hlas který ti říká , že ten a ten odchází.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Opravuji: tlačítko na ovladači má označení AD, ne AV. A jde o zvukový výklad k obrazu pro slabozraké.

před 2529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Na ovladačích LG bývá tlačítko „AV“, tím se to dá zapnout a vypnout. Jde o informace pro „slabozraké“. Jestli to ale máte na tom Vašem typu ovladače a TV , nevím. Možná to už máte s Romanem71 vyřešeno a přišel jsem s „křížkem pop pohřbu“.:-)

před 2529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

redy, nebudete-li si vědět rady, napište mi soukromou zprávu s tel. číslem. Zavolám vám zpět a nastavíme to společně krok za krokem.
Toto v servisu řešíme stále :)

před 2529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Roman71, moc díky už to mám, fakt moc velikánský díky 🙂

před 2529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Rádo se stalo redy. Kdyby jste měla jakýkoliv dotaz ohledně vaší TV, napište mi. Poradím, pomůžu 🙂

před 2529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Roman71: Ráda využiju děkuju.

před 2529 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek