martin14

Jak zprovoznit starší PC?

Sehnal jsem si starší PC, ale když ho zapojim do elektriky, tak se rozjede jenom monitor a do PC jako by vůbec nešla elektrika.
Jaký muže být problém? Může to být tím, že by nebyly zapojené nejaké části v základové desce?

Nejlepší odpověď
Pájo

Může být vadné kde co. Od vadné šňůry, hlavního vypínače, zdroje… atd. ..pak už to je dražší a dražší.

Další odpovědi
ven.cik

Třeba už nefunguje zdroj…Zkus ještě jestli všechny kabely sedí na svém místě, ale asi to vidim na zdroj…

Hlada

Není vypnutý vypínačem vzadu na zdroji?
Vytáhni napájecí konektor z desky, spoj pin 14 (zelený) s jakýmkoli černým. Zdroj se musí rozběhnout. Jestli se rozběhne, zkontroluj připojení zapínacího tlačítka. Spoj piny PWSW na desce šroubovákem. Jestli se rozběhne, je vadné tlačítko. Jestli se nerozběhne, dej vědět.

BANAN93

asi zdroj no taky tam zkus začuchat jestli neucejtíš spálenou elektroniku, začni od zroje, pak základní deska, procesor, ramky, HD, grafika