Jak zprovoznit historii hledání v Explorer 10?

Netuším proč, ale od instalace exploreru 10 mi nefunguje Hledání v historii a když se potřebuju podíat, kde všude jsem například byle tento den a otevřu historii, je to jen prázdné. Co s tím?
(a NE, nehodlám instalovat jiný vyhledávač)
Screen: http://img.jan­forman.com/?id=Ne­pojmenovany1hdit­.png
Doplňuji:
cochee: InPrivate mám vyplé, tak nevím. A jiné prohlížeče jsem už zkoušela, jsou ještě horší než IE. Jediný IE mi tu funguje nejrychleji.

MK44: zkontrolovala jsem a ostranování historie při ukončení je odškrtlé, tak by se to mazat nemělo, ne? Pak to není ono a i tak se historie nezobrazuje :(

Nejlepší odpověď
cochee

Jak jsem se dočetl, IE10 umožňuje používat něco, co se jmenuje InPrivate, v podstatě by mělo jít o záložku okna, která funguje v anonymním režimu – tzn. po jejím zavření zmizí historie vyhledávání, historie procházení a „odzapamatují se“ zapsaná hesla. Pokud používáš třeba i nevědomky (nevšimla sis) stále to InPrivate, tak je to ono. Vygoogli, nastuduj a nepoužívej InPrivate 🙂 (a NE, jiný vyhledávač si neinstaluj, ale zkus jiný prohlížeč 😉 )

Další odpovědi
badisko

vycisti si prohlizec :D je mozne ze mas plnou pamet na disku pro IE ..jinak to najdes v ovladaci panely>moznosti internetu a docasne soubory a historie ..
taktez se tam dostaves prez >otevrit IE >nastroje >a dole moznosti internetu

mosoj

Nástroje – procházení službou InPrivate
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/628545/555­.PNG

Nic neměň. IE 10 je dobrý. Je třeba se naučit jej nastavit.

MK44

Neznám IE10, ale zkuste hledat přes „Hlavní menu – Nástroje – Obecné – Historie procházení“ nebo nějak podobně. Někde tam může být zatržítko „Odstranit historii procházení při ukončení“ nebo něco podobného.