Proč mi nefunguje vyhledávání?

viz http://2i.cz/352485af­7c Našeptávač sice jede, ale nenapoví vše.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pravděpodobně bude problém s přijímáním cookies od Google – může to dělat například striktně ručně nastavený blokovač reklam či jen nepořádek, přesycenost dočasné paměti internetových souborů.
Zkuste tedy vyčistit cache prohlížeče – v řadě prohlížečů, například v Internet Exploreru funguje klávesová zkratka Ctrl+Shift+Delete, přes kterou se dostanete do nabídky, kde můžete vymazat historii, dočasné soubory, cookies a tak podobně. Tak to zkuste vymazat a uvidíte.

bolak

něcos proved..