Ondrej01

Jak znovu zobrazit smazanou fotografii na facebooku?

Zdravím, někdo bez mého vědomí a svolení vložil (prý) jednu choulostivější fotografii na Facebook, byla tam asi dvě minuty (poté byla smazána) a je dost možné že v tu dobu jsem na facebooku byl zrovna online, jen jsem ji přehlédl. Není možné nějakým způsobem prohrabat historii a zobrazit třeba facebook o pár hodin dříve? Nebo nějakým způsobem tu fotku vidět, potřeboval bych vědět co všechno tam bylo.. používal jsem Chrome.
Nesmějte se mi, je to celkem trapná situace. 😁
Díky

Odpovědi
KatkatkaW

smazanou fotku nejspíš už nikde nenajdete, lepší by bylo vytáhnout to z té osoby, která dotyčnou fotku nahrála