Avatar uživatele
Themeansar

Jak změnit společnost, tak aby měl každý dobrou náladu?

Pomocí našich smyslů, jakými je; zrak, sluch, čich, hmat atd. vnímáme čas a prostor, moderní věda a technologie nám umožňuje toto vnímání zlepšit a získat tak více informací. Problémem je zde to že naše vnímání je omezeno mnohým, a tak není dokonalé, třeba vnímáme to, že je země placatá, a přitom je země kulatá a otáčí se okolo slunce. Evoluce a věda nám pomalu odhaluje mnoho tajemství o světě ve kterém existujeme.

To, co je pro nás dneska drahou novinkou to po určité době pro nás nebude mít už žádnou hodnotu, a tak to eliminujeme, tak jako eliminujeme to, co je hmotné, tak eliminujeme i data a programy co nejsou hmotné. Podívejme se na naše; zákony, normy, předpisy, pravidla, propagandy, cenzury, ideologie, pohádky atd. s odstupem tisíce let, dojde nám to, že vše bylo eliminováno i když zde jsou často snahy o to abychom to co je velmi staré zde ponechali z nějakého důvodu.

Mnoho lidí se modlí nebo medituje v naději, že jim to pomůže, někteří se zase spoléhají na léky nebo drogy, lidi nechápou že každý jejich problém má i svoji příčinu a pokud se příčina problému najde a odstraní tak problém většinou i zmizí. Pokud se podíváte na staré; knihy, obrazy, fotky, filmy, hudbu atd. tak si uvědomíte, jak se náš svět rychle v mnohém mění, většina změn je většinou na povrchu a pod povrchem se nic zásadně nezměnilo.

Je naivní věřit na to že díky nové mocné elitě nebo novému prezidentovi bude všem lidem líp protože se stanou ekonomické a sociální zázraky, sliby se před volbami mediálně slibují, bohužel málokdy dojde k jejich splnění! Svět k lepšímu může změnit jenom to že se díky evoluci a vědě nahradí staré za nové a chybné za správné, často je zde snaha zabránit evoluci a vědě k tomu, aby se odstranila bída a zaostalost.

Podívejme se na to, jak funguje naše politika a byrokracie pomocí papírů a razítek v době kdy by šlo vše digitalizovat a tím minimalizovat náklady na politiku a byrokracii, pomocí automatizace a optimalizace můžeme vyřešit optimálně mnoho problémů jakými je dneska; inflace, propaganda, cenzura, reklama, nezaměstnanost, bída, deprese, stres, vandalismus, extrémismus, válka atd.

Stačí jenom globálně začít nahrazovat zaměstnance za umělou inteligenci a autonomní roboty. Často slyším to, že je něco zde nenahraditelného z nějakého subjektivního důvodu, podívejme se tisíc let do minulosti na rok 1 023 a hledejme zde to co zde zůstalo i za tisíc let, statisticky je to tak pouze 0.1 % a zbytek čas eliminoval, stejně to dopadne i v roce 3023 kdy zde ze současnosti zůstane pouze 0.1 % ze současnosti v roce 2023. 

Zajímavá 0 před 346 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Jiná odpověď

A zbytečné bláboly pokračují. Asi nějaká nemoc…

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jiná odpověď

Opět blábol. Umělá inteligence nemůže ve všem dirigovat celé lidstvo? Jak chceš odstranit lidskou chybu? To nelze přece vyloučit. Měl bych jiné řešení. Zvolit do všech vedoucích funkcí Piráty, nejstarší by nesměl mít více jak 30 let. Uzákonit používání trávy, rozdávat ji zdarma a zakomponovat do všech potravin a budeme vysmátí všichni.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Jiná odpověď

Ale já chci dělat chyby. Neser se mi do života! 👿
Ale já dneska nechci mít dobrou náladu. Proč bych, jako, měl mít každý den dobrou náladu!? 🙄 To, jako – ku příkladu – když mne bolí záda, venku je zima a hnusně, stará mi nedala, takže mám blbou náladu, tak budu zastřelen i s celou rodinou!? Neser se mi do života! 👿👿
Jdi už s těma pakoninama do prdele. Nikoho to tu nezajímá, nikdo se Tě o nic neprosí. Máš problém? Fajn!: začni u sebe a vyřeš si ho. 👿👿👿

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Jiná odpověď

Dobrou náladu si můžeš vytvořit. Je to jen pocit a ten dostaneš ovládáním zrakových, sluchových, chutových , hmatových a čichových vjemů. Ale každý je jiný, někdo musí pokácet 20 stromů, další si zazpívá melodii, jednomu stačí něco říct, ten si dá panáka, ta si užije s chlapem. A každý bude mít dobrou náladu, ale ne pořád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jiná odpověď

Na co ses chtěl zeptat? Jednou, max. dvěma větami. Tenhle elaborát nikdo číst nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Jiná odpověď

Vidím, že chceš lidi nahradit umělou inteligencí. To už s nimi bude amen. Asi už na planetě nemají být, natož aby se uživili, když pro ně nebude práce. Těžko potom být v pohodě, digitalizací šmírován a UI buzerován.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jiná odpověď

Stačí začít sám u sebe. Samozřejmě nikdy nebude vše 100%ní, dle našich přání a snů. Stačí být spokojen s tím, co mám nyní, poněvadž vždy se bohužel může stát, že o to přijdu.
😄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Jiná odpověď

Není třeba měnit společnost.
Je třeba pracovat na sobě. Měnit sebe.
Vše je otázka přístupu/postoje jednotlivého člověka. Každý musí začít sám u sebe.
„Ryba“ nesmrdí jen od hlavy. Daleko častěji, právě od ocasu. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání