tomtom.b

Jak zjistit přesnou adresu podle jména a města?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Jak zjistit kde bydlí konkrétní osoba, když mám jen jméno? Záleží, jestli mám také datum narození nebo aspoň přibližný věk a pak hlavně v kolika veřejných databázích je daná zapsaná (živnostenský rejstřík, obchodní rejstřík, katastr nemovitostí …). Takže pokud jde o podnikatele nebo vlastníka nemovitosti, tak to docela jde, jinak může být problém …

Další odpovědi
anonym

Jako ´běžný občan´ nemáš legálně (přes úřady) šanci (o nelegálních možnostech nemá cenu se rozepisovat).
Ale můžeš požádat Ministerstvo vnitra o zprostředkování kontaktu (viz zákon 133/2000 Sb, §8).

zzzzz

Buď v živnostenském, nebo v obchodním rejstříku.

V katastru je to složitější, vyhledávání podle jmena nemáme, jen podle adresy nemovitosti. Slováci mají v katastru i vyhledávání podle jména:-)

anonym

No to by mě taky zajímalo :/