googler

Jak zjistit kapacitu baterie?

Zdravím, jako každoročně, tak i letos pojedeme k moři a zajímalo by mě, jak je možné zjistit kapacitu baterie (nemyslím na štítku zjistit mAh), kterou používáme v kameře? Zajímá mě, jestli ještě něco vydrží nebo je potřeba koupit novou. Díky za rady!
Zdroj: http://www.po­radte.cz/elek­tronika/13838-jak-zjistit-kapacitu-baterie.html

Odpovědi
Hlada

Odpovědi, které máte v odkazu jsou správné. Orientačně dobou provozu kamery, přesně zatížením regulovatelným odporem a měřením proudu a doby do vybití.