jak zjistim zdali je osoba zadrzena policii CR kdyz neni v pribuzenskem vztahu?

potrebuji zjistit jestli moji pritelkynineza­drzela policie

Odpovědi
petan7

vzhledem k tomu, že by se na každého zadrženého mohl ptát kdokoliv, pochybuji, že by V8m někdo z policistů – jako cizímu člověku – sděloval tuhle informaci.. o zadržení osoby nemusí vědět ani rodina, pokud je zadržená plnoletá a nepřeje si nikoho vyrozumět.. jen na ní záleží, zda bude někdo vyrozuměn.. advokát, nebo rodina.. nebo někdio z blízkých.. a taky záleží o délce zadržení, pokud byla zadržena jako pachatelka trestného činu, může být samozřejmě zadržená pouze na určitou dobu .. v té době platí výše uvedené, pokud přestupku, tak by byla jistě brzo propuštěna..

Lencis

Informace o obvinění a osobě vzaté do vazby se nesmí sdélovat rodinným příslušníkům nebo jiným
nezúčastněným osobám. Nikdo jiný než obviněný ve vazbě nesmí informovat např. rodinné
příslušníky o osobních otázkách, pokud to obviněný sám nedovolil personálu.

Informace o obvinění a osobě vzaté do vazby se nesmí sdélovat rodinným příslušníkům nebo jiným
nezúčastněným osobám. Nikdo jiný než obviněný ve vazbě nesmí informovat např. rodinné
příslušníky o osobních otázkách, pokud to obviněný sám nedovolil personálu.

Více zde:

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/url?sa=t&sou­rce=web&ct=res&cd=11&ur­l=http%3A%2F%2Fwww­.kriminalforsor­gen.dk%2Fpdf%2F­Frihedsstraf%2F200­9%2FTjekkisk_In­form.Anholdel­se.pdf&ei=n-qSSrqcIJiG_Ab­ZtqGvAg&rct=j&q=in­formace+o+zadr%C5%BE­en%C3%AD%2Bpo­licie&usg=AFQjCNHEg2cgmg­A8yq8aUmaAQROc7PkFFw