Kerynka

Jak zhubnout v bokách?

Nejlepší odpověď
petka

100% 2 x týdně kalanetika!!!

Další odpovědi
Valky

Cvičit, hula hop, břišní tance, zumba :)

venkovan

Co takhle přibrat na břiše a tím se boky pohledově zmenší.

anonym

Cvičit,tančit jen to,co radí děvčata,jen žádné zázračné preparáty.Nefun­gují!!

BandiOl

Dobrý den.
U hubnutí dochází ke strátě tukové tkáně celého těla, bohužel nejméně je to tvz. „problematických partiích“. Na podporu lokálního hubnutí se nám osvědčil hubnoucí neoprénový pás – slimmer belt (cena 250,– Kč), který funguje na principu zahřívání lokálních tukových buněk. Pás se nasazuje na bavlněné triko. Pro maximální efekt je samozřejmě lepší přidat běh, skákaní na švihadle apod..
Vhodné jsou i podpůrné doplňky výživy.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?37,hubnou­ci-pas-slimmer-belt

jendahun

Tyčku od smetáku za lopatky na záda a provádět vytáčení do stran,v leže na boku provádět zvedání nohy,twister,ko­loběžka a střídat nohy při odrazu.
http://www.nu­trisport.cz/po­silovace/rotac­ni-disk-olpran-0440

kablik

Pokud se nechystáš na předváděcí molo jako manekýnka tak se stím netrap, vždyt boky a zadek dělají správnou ženu.