Elizabet

Jak zhubnout boky?

Dobrý den, moje kamarádka mi řekla že boky nejdou zhubnout ale já myslím že ano ale jak se snažím cvičit není mi to k ničemu protože boky se ani nehnou neznáte někdo účinou radu jak zhubnout boky?…pokud ano předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
ReHu

Kamarádka zhubla boky dodržováním jednoho stravovacího režimu. Je štíhlá, jen ty boky. Nemohu se ji dovolat, až se mi ozve dám echo. R.

Tak jsem se informovala, kamarádka byla a je štíhlá, jen ty boky. Po striktním držení stravovacího režimu, 42 dní, se jí zformovala postava, zhubla, a v bocích nejvíc. Je toho na psaní hodně, kdo chce ozvěte se, pošlu. Je třeba ale režim neporušovat. Min. těch 42dní.

Další odpovědi
aluška

ach ty boky… ty asi trápí spoustu žen (i mě) taky jsem začala cvičit ale bohužel nejsem ještě tak daleko bych ještě viděla výsledy… zatím jsem ve fázi dy mám radost z toho že pro sebe něco dělám… nedávno jsem koukla do nějakého časopisu a náhodou tam byl článek o Jenifer Lopez a měla tam i spoustu fotek …všichni mluví o tom že JLO má tuto partii opravdu vyvinutou a dokonce pojištěnou na velmi záratnou sumu…napadlo mě že na tom něco bude… jsně že si boky pojistit nedám… ale proč se jich zbavovat vždyť mužům se přece táák líbí… spevnit je ať jsou krásně pevné … 😉

Vicki

Zkuste spinning střídat s výpady do stran.