nadja36

Jak zavřít mail na dálku?

Zdravím všechny, mám dotaz. Nechala jsem v práci otevřený mail i facebook a teď se bojím, že se do něj někdo dostavne. Můžu to nějak na dálku zavřít? Pomůže třeba, když změním heslo? Díky všem moc!!!

Odpovědi
Hufnágl

Pokud máš email na Gmailu, stačí, když se z něj odhlásíš třeba z domova.
U FB to je následující: https://www.fa­cebook.com/hel­p/211990645501187

Mc Merkurion

… to asi ne, jen z logiky věci (ač počítačům nerozumím), usuzuju, že heslo slouží k otevření účtu, mejlu, fejska, jestliže ale je už otevřenej, heslo nepotřebuje, tudíž změna hesla bude asi k ničemu … spíš bych se podíval v nějakým nastavení, kde bude napsáno, na jakých zařízeních je dotyčný účet přihlášen, a tam to zrušil … ale to je jen teorie a plácání jen tak …

Arne1

Pokud máš možnost pracovat na firemním počítači z domu v rámi home-office, tak je to jednoduché – přihlásíš se na ten počítač a všechno zavřeš.
Jinak neporadím, nejde to.

Pepa25

Poněk zvláštní dotaz: vy jste v práci jen na soukromém mailu a facebooku? Většina lidí v práaci pracuje, tzn. tam má puštěny programy k pracovním povinnostem a zaměstanavatel proto vyžaduje odhlašování/vy­pínání nebo nastujeve další zabezpečení, např. přihlašování přes karty, odhlašování při nečinnosti atd.

nadja36

Ahoj, díky všem moc za pomoc! Jen jsem zírala, kde všude jsem byla přihlášená na fb… Jinak mail mám na seznamu, to ještě pořeším.
Aneta