TheCornell

Jak zastavit hnilobu dřeva?

Dobrý den, nedávno jsem si všiml, že jedno dřevěné okno začalo v rohu hnít. Je možné hnilobu zastavit? Ať už mechanicky či chemicky?

Odpovědi
Dan007

Ahoj, mělo by to jít pořádným vysušením a provětráváním. Seškrábat a nechat vyschnout.

A prosím Tě když už tu konečně někoho mám, tak jestli Ty náhodou nehraješ hry OMSI? Moc by jsi mi pomoh. Anebo jestli alespoň někoho neznáš kdo hraje OMSI ale prosím z Jihočeského kraje. Moc díky za odpověď.