Jak zařídit dětem podkroví kde jsou samé nosné trámy??

Dobrý den koupily jsme starší dům a potřebujeme zařídit dva děcké pokoje v podkroví ale jsou tam asi dva metry od sebe na každé straně trámy po selé délce jak do toho zapasovat vše potřebné??

Odpovědi
gillan

v každém případě si vemte odborníka, takhle je to problematické radit, navíc statika domu, nosnost podlah apod.

Luciefie

Je potřeba poradit se s odborníkem.­.jestli by se trámy nedaly nahradit, pokud ne nějak si s interiérem pohrát..

elektrikář

Poradit se se stavařem pro děti lze použít i netradiční řešení viděl jsem u známých pro děti mezi trámy mněli síť na lezení a byla to vlastně hrací plocha nad obytným prostorem.