Jak založím firmu"exekutor s.r.o ?

Tady pšenka kvete!

Nejlepší odpověď
Fidel

Docela blbost, protože se zřizuje tzv. exekutorský úřad, tedy exekutor je státem pověřený vedením této činnosti.
exekutor s.r.o. je možný pokud budete exekutor dle výše uvdeného, ale budete podnikat pod s.r.o. (např. váš exekutorský úřad bude mít 30 právníků – např. www.exekuce.cz)
exekutor s.r.o. by šlo, kdybyste ale podnikal např. ve výrobě tiskopisů pro exekutory nebo něčem obdobném. Jinak je to zbytečné. JEště je otázka, zda byste se nedopustil nějakého nekalosoutěžního jednání. Pokud chcetě vědět, jak se zakládá sro., tak si to vygooglujte, je toho dost…

Další odpovědi
Michal Kole

já myslím, že to asi bude nezákoný se pokoušet založit takovou firmu