DotazovačFra

Jak zakoupit pánská tanga, bez vědomí rodičů?

Ahoj, mám takový dotaz… Poslední dobou jsem přešel z boxerek na slipy a zjistil jsem, že když se mi zaříznou, tak mé to vzrušuje, ale pořád to není ono. Proto bych si chtěl koupit pánská tanga, ale do krámu se bojím jít a přes internet se bojím, že by na to přišli rodiče a nevím jak bych to pak vysvětloval… Už jsem si několikrát říkal, že se na to vykašlu, ale přál bych si to vyzkoušet. Nevíte tedy, jak je koupit, bez toho, abych šel do krámu a pokud by to bylo přes internet, jak udělat, aby to nezjistili?? (Mám pocit, že když přijde balík, do schránky se vhazuje lístek, abych vyzvedl zásilku a pravděpodobně by tento lístek našli rodiče)
Doplňuji:
PS: Tanga byli nejdříve vyrobeny pro muže a pak pro ženy :)

Nejlepší odpověď
Drap

Buď se musíš odhodlat a jít do krámu,a nerbo volit internet a riskovat, že na to rodiče přijdou. Možnosti i rizika jsou ti známá, tak nevím dost dobře co vlastně chceš. Má snad někdo z nás odlákat rodiče ?

Další odpovědi
Quimby

Kup přes internet a kdyby na to přišli, tak řekni, že je to jako dárek pro kámoše na oslavu jako vtip.

PEja

Nenos tanga (y)
Tanga jsou pro ženský, né pro chlapy.
Doplňuji:
Ano, ale přecjen… jsou vhodné spíš pro ženy :)
Nevím, pokud na to chceš chytnout i nějakou holku (s čímž nepočítám :D), spíš se starej o zevnějšek.

anonym

V obchodech jsou prodavačky, které jsou placeny za to, že prodávají, je to jejich práce, prodavačky neřeší, co si kupuješ, spíš jsou naštvaný, když nekupuješ, takže se není čeho bát.

marci1

Úplně v klidu bych Ti doporučila tanga koupit v obchodě. V dnešní době na tom není opravdu nic zvláštního a pokud se pánská tanga vyrábí, muži je kupují, tak je jejich koupě běžná věc. Tanga nejsou zakázáná a může je nosit kdokoliv, komu vyhovují. 🙂

kyselina 5

Já když jsem kupovala „speciální věci“, o kterých rodiče nemuseli vědět a stud mi nedovolil si je koupit v krámě, koupila jsem to přes net.

  1. Vybrala jsem věc a vymazala historii.
  2. Balík jsem poslala na babiččinu adresu (ta do toho neleze) / nebo normálně zadat při objednávce „balík na poštu“ (přijde ti SMS o vyzvednutí a né papírek domů). Toť vše.

Hlavně ať ti je máma nenajde složený mezi trencema, až ti ponese čistý prádlo.

Kelt

Nevím, kde bydlíš a jaké tam máte obchody, ale lepší je nějaký větší obchod typu
Globus, Tesco, kde přijde denně mnoho zákazníků a prodavačům ke to jedno. Nebo na trhu to lze také koupit. V obchodě máš výhodu, že si to můžeš vyzkoušet, osahat, ale z internetu to ti pošlou domů. Nebo si zajeď do většího města, někoho požádej. O co jde, nekupuješ střelnou zbraň, ale součást oblečení.

novaky

…snadný. Buď chlap. A neper u maminky