annas

Mohu vrátit zboží, které jsem zakoupila přes internet?

Koupila jsem vnučce dárek přes internet a teď jsem zjistila, že to samé jí koupila i dcera, tak by mě zajímalo, zda mohu dárek vrátit. Pokud ano, tak jak, za jakých podmínek.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud je to přes e-schop a ne přes aukci, protože tam se na to nehraje, tak máš právo z jakéhokoli důvodu zboží vrátit-odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dní.
Viz. zákon o ochraně spotřebitele, nákup mimo provozovnu.