Nassin

Jak zablokovat návštěvníka, který mi chodí na stránky ze stejné veřejné IP adresy co mám já?

Používá připojení od stejného poskytovatele WI-FI.

Žádný odborník na zabezpečení webu se nenajde?

Odpovědi
Kepler

Zaheslovat přístup na internet nejde? Nevím, prd tomu rozumím.

autacek

Hahaha. Jako pro uživatele je pro tebe nejjednodušší chodit z jiné IP.

Dochy

Tvoje stránky? Tak si je zahesluj.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Ten návštěvník/host není zaregistrovaný, jen nakukuje. A protože přichází ze stejné IP adresy, což jsem již uvedl, nemůžu stejnou adresu, tedy i sebe zablokovat, protože bych neměl přístup do administrace.

Nassin

Keplere, to právě potřebuji, zamezit vetřelci přístup na moje stránky, ale nemůžu na stránky chodit z jiné IP adresy, protože má IP adresa je registrována u poskytovatele domény a hostingu, a také by to dělalo problém u poskytovatelů reklam.

Nassin

Hahaha, nechápeš problém. Hahaha

autacek

@Nassin Problém mohu pochopit jen tak jak si jej popsal. Ovšem pravděpodobnější je, že spíš ty nechápeš řešení.