Questman

Jak z historie Chromu vymazat konkrétní stránku?

V historii chromu dám vyhledávání, př. seznam.cz, ukáže se mi asi 100× stránka seznam.cz v obměnách /vyhledávání+55, /vyhledávání+kure apod. Vlevo můžu označit každou z těchto stránech zvlášť ale nevím, jak zaškrtnout všechny najednou, případně vymazat z historie komplet www.seznam.cz se všemi příponami.
Poraďte prosím :)

Nejlepší odpověď
Rohlik

Vyfiltruj si to co chceš smazat a potom označ první položku v historii a poté stránku posuň až dolů na poslední položku, podrž klávesnici SHIFT a klikni na ni. Celá stránka označena. Hotovo 😉

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.