postcd

Jak v Google Chrome smazat historii zadaných výrazů do adresního řádku?

nechci smazat v chrome všechny historie, cache co tam jsou, jen fráze a adresy zadané do adresního řádku (nevím jeslti se tomu říká omnibox), hledám z adresního řádku pomocí google. děkuji

Odpovědi
led

Na pravej strane máte štvorček z vodorovných čiar – menu
stlačte ho, vyberte si historie a stlačte ´vymazat údaje o prohlížení´, objaví sa tabuľka, označte, čo chcete odstrániť a potvrďte ´vymazat údaje o prohlížení´
hotovo
Doplňuji:
Pri zadávaní textu do panela s adresou sa v ňom automaticky zobrazujú výsledky zo záložiek a histórie prehliadania.
Ak pri otvorení histórie si označíte konkrétne adresy a odstránite, zmiznu aj z ponuky omniboxu

postcd

děkuji, na cizích www stránkách se píše, že by mohlo pomoci smazat soubor: „History Provider Cache“ který je v Datech aplikací. Mě přijde že mi to pomohlo, je potřeba přejmenovat ten soubor na něco, ujistit se že je chrome zavřený, znovu zkontrolovat jestli se nevytvořil ten soubor. spustit a mohlo by to jít. mě se vytvořil nový, který je asi 8× menší než původní a prohlížeč se mi teď neseká. kdyby někdo nevěděl jak na to tak Google.cz: History Provider Cache C:\ delete