quentos

jak vyvolat detail kontaktu na ICQ?

tedy např. telefonní číslo? vždy se mi zobrazí jen (uložený) adresát zprávy, avšak jeho číslo nikdy. Dík

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ukáží se ti pouze ty údaje, které si tam uživatel zadal a to ještě jen pokud je povolil. Většinou se u kontaktů zobrazí údaje teprve tehdy pokud jsi přidán ty a naopak on v kontaktech. Ale jak říkám, zobrazí se jen to co tam uvedl. Pokud tel. číslo neuvedl, není tam.