natalenkat

Jak vytvořit video?

Jak, nebo kde vytvořit dobré video? Taky úpravu videa. Mám Windows Movie Marker, nevíte kde sehnat nějaký jednoduchý návod?? Děkuji moc :)

Odpovědi
tyrox

Dobrý večer na základní funkce upravení videa Vám bude stačit základní program ve Windowsu ,tedy Movie Maker, návod je naleznutí například zde : http://extrawin­dows.cnews.cz/win­dows-movie-maker-uprava-obrazu-videa
Pokud byste chtěla nějaký rozsáhlejší program s více možnostmi doporučuji Sony Vegas. s pozdravem tyrox

Majul

Zkus si napsat na youtube Jak upravit video ve Windows Movie Maker. Naskočí ti tam toho hodně. I když osobně raději doporučuji, aby ses to naučila sama. Prostě zkus na to nějak přijít. Potom se to lépe pamatuje :)