Kuře

Jak vytvořit 3D hru?

Dobrý den, chtěla bych vytvořit 3D hru o ježdění na koních, skákání, atd., ale nemám s tím vůbec žádnou zkušenost, nejsem na počítače žádný expert, maximálně skoro mírně pokročilý… Dokážete mi pomoct? Předem děkuji za dobrou smysluplnou odpověď =O)

Nejlepší odpověď
štamgast

Zkus program Unity.

Další odpovědi
lukas.zmizik

ehm..

asi by to chtelo povysit z „mirne pokrocile“ urovne na uroven programatorskou…

a v druhe rade to bude chtit umet nakreslit koňa

a pak uz jen velkou zasobu kafe

Alesh

To je vtip? Podle mě teda výbornej!!!
Zkus to z plastelíny! 🙂