dust8

Jak vysoký plůtek pořídit na zahradu k okolí králíkáren jako bariéru, když utečou králíci aby jí nepřeskočili? 40 cm?

30 cm se mi zdá, že by snad i přeskočili?

Našel jsem prodej vrbových plůtků, ale prodávají se prakticky max. 30 – 40 cm vysoké.

Odpovědi
elkon

Můžeš použít tohle. Dobře se s tím pracuje. https://www.hor­nbach.cz/p/plo­tove-pletivo-pilecky-dekoran-zn-pvc-40-cm-x-10-m-zelene/8214565/
Ale je to zbytečné, kvalitní králíkárna stačí.

Drap

Pokud nejsou naučeni, tak myslí, že nepřeskočí, alespoň ne nějakou chvíli ovšem mohou ho lehce překousat. Další možností útěku e, že se podhrabou a to umí králíci skvěle.

cochee

40 cm pro králíka je směšné. Když se postaví na zadní a opře se o plůtek, tak „vidí přes něj.“ Normálně neskáče do výšky, ale když se vyplaší, takový plůtek jakoby neexistoval. Druhá směšná věc je vrbové proutí – to má trénink pro hlodáky na pár desítek minut :)