koniczek

Jak vysoká je šance na přenos koronaviru?

V jedné knize jsem četl, že šance na nákazu virem HIV při sexu s nakaženou osobou je zhruba 2 procenta při pohlavním styku bez ochrany a pouze několik desetin procenta při nechráněném orálním styku Kolik procent to je u koronaviru?

Odpovědi
Edison

Sleduj zdroje. My tu rozhodně nevíme víc, než vědci, kteří chování viru teprve zkoumají.

briketka10

Pusť si toto video a budeš mít trochu jasno:
https://tn.no­va.cz/clanek/tak­hle-poznate-koronavirus-stat-vydal-nazorne-informacni-video.html

Kryšpín

U čecháčků vysoká velká část se neumí uskrovnit a musí mít lyžovačky v Itálii v Rakousku a pod.

da ny

Velmi vysoká,
záleží na typu koronaviru a jeho virulenci. On tady nelítá jen Covid 19. :)
50% z nemocných (celého světa) je vyléčených.