Milan3001

Jak vypnout WiFi? Používám router TP-Link W9960 a mám připojené TP Link Deco M4

Používám router TP-Link W9960 a mám připojené TP Link Deco M4 a už mi pár lidí poradilo ať vypnu wifi, když používám Deco a jsem připojený k vytvořené síti přes aplikaci Deco. Moc nerozumím, jak to správně provést…nemá někdo nějaký nápad?

Nejlepší odpověď
Hlada

Stáhni si návod. Vypnutí WiFi je popsáno v kapitole 3.1.
Na stránce Wireless Settings odškrtneš Enable.

Zdroj: https://www.tp-link.com/us/user-guides/TD-W9960_V1.2/chapter-13-specify-your-network-settings#ug-sub-title-1