fg

Jak vypnout upozňování na aktualizaci na skype?

Při každém spuštění se mi zobrazí tabulka abych si skype aktualizoval.Zkou­šel jsem to vypnout v menu nástrojů ale nemopohlo to.Aktualizace vždy selže(chyba 577).Jak jinak se do dá vypnout?
Doplňuji:
To jsem zkoušel taky.Právě to je ta chyba kterou mi to píše.Načte se a pak oznámí chybu.Takže to aktualizovat nejde.Zkoušel jsem to 10× a nic

Nejlepší odpověď
Bedy

Používat staré verze programů není bezpečné. Obsahují díry, které mohou být zneužity útočníkem. zvlášť je dobré včas aktualizovat Windows, antivir, produkty Adobe a jiné programy, které se připojují k internetu (různé IM – Skype, ICQ,…).
Zkuste Skype odinstalovat, stáhnout a nainstalovat CCleaner (při instalaci odmítněte Google chrome/toolbar, bude-li nabízeno) a vyčistěte disk i registr.
Nejnovější verzi Skype si zkuste stáhnout odsud: http://skype.com/go/dow­nloading.

Nebo zkuste přímo offline instalátor, který nestahuje soubory z internetu – http://filehip­po.com/downlo­ad_skype/ – klikněte na Download latest version, nebojte Skype na Vás bude mluvit česky, stačí při instalaci zvolit češtinu.
Při instalaci odmítněte Bing bar.

Další odpovědi
Zibner

A proč to neaktualizuješ. Jinak V menu je i možnost deaktivace upozornění, ale s tou chybou jak říkáš jsem se nesetkal. Rada je jednoduchá – aktualizuj. Nic neztratíš.
Doplňuji:
Nejjednodušší bude asi odinstalovat skype a pak ho nainstalovat znova. Neměl by být problém. Před tím než ho ale nainstaluješ znova, si zkontroluj, zda se s odinstalací smazaly všechny soubory a složky skype, aby se to netlouklo.