Mortin

Jak zmenšit vyhledávací okno v Google Chrome ?

Dobrý den, nevíte, jak zmenšit vyhledávací lištu (tu nahoře) ? Klasické Ctrl – na to nefunguje. Děkuju

Odpovědi
Mc Merkurion

… tak takovejch je nás víc, ale odpověď zatím nejni a jinde na webech jsem taktéž nic nenašel …

… pro ostatní radily: kolečkem, ctrl, a v nastavení prohlížeče to nejde, tam se nastaví buď přiblížení stránky, nebo velikost písma, ale horní lišta nikoli …

RBCB

Hornú lištu neviem, ale google lištu jj :D to ide s ctrl.
Max. rozšíriť … ale zmenšiť nie. Ale určite sa to dá , keď dávno som videl zmenšenú …

Mc Merkurion

RBCB: … přečti si otázku, moji odpověď, a pak odpovídej, toto opravdu není odpověď, co chcem slyšet: „Ale určite sa to dá , keď dávno som videl zmenšenú …“ – to my ji měli taky !!!!!