Jak vypnout podtrhávání textu červenou vlnkou v IE?

Když na internetu například něco píšu, jako například nyní zde a udělám chybu, tak se mi to podtrhne červenou vlnkou jako kdyby to bylo v microsoft word. Jak to vypnout? Často zde píšu anglicky a když je pak každé slovo podtržené, tak to celkem štve.
Kdyžtak mám explorer 10, nebo jestli to není tím že mám nainstalovaný google toolbar, který často používám,tak jestli k tomu nebyl taky nějaký doplněk s podtrháváním chyb. Víte někdo jak to vypnout?
Doplňuji:
Bedy – Google toolbar neodinstaluji, je to mé rozhodnutí.
a jinak, ve spravování doplnků jsem nic takového nenašla, vše jsem projela a nikde nic http://img.jan­forman.com/hbhk8p6­.png

Nejlepší odpověď
Bedy

Google Toolbar určitě odinstalujte, zpomaluje ten prohlížeč a způsobuje řadu problémů. Mimo jiné odesílá i informace o tom, jak ho používáte – ta data se pak používají i k marketingovým účelům. Jinak ten toolbar lze i nahradit, vše IE umí od základu – od blokování automaticky otevíraných oken až přes překlad stránek pomocí akcelerátoru Přeložit pomocí Bing (lze si však doinstalovat i Google překladač z iegallery.com)

Jinak k tomu podtrhávání – mě to naopak velmi vyhovuje, často mi to hrubé překlepy opravuje samo, což je opravdu výborné.
Jinak to lze i zakázat. Klikněte na ozubené kolečko, zvolte Spravovat doplňky-Kontrola pravopisu a dole zrušte fajfku Povolit kontrolu pravopisu.
Doplňuji:
V tom případě nemáte nainstalovanou kontrolu pravopisu od IE, nýbrž od Google Toolbaru.

Další odpovědi
anonym

  1. klikni pravým myšítkem na podtržené slovo, naběhne menu http://2i.cz/5a2f3e14­c7 a tam zruš fajfu u kontroly pravopisu. Sice mám IE 9, ale snad to funguje i u IE 10.
  2. Zkus se podívat v nastavení – možnosti internetu a v tom okně na kartu „upřesnění“, podívej se zda tam není pravopis.

Luuu

Zahoď IE a budeš spokojená 🙂

mosoj

https://suppor­t.google.com/to­olbar/answer/32703

zelezo1983

Ja mel taky toho tolbara v pocitaci a to jsem jich tam mel vic a bedy mi to vyhazel a pocitac jede jako novy tak si to rozmysli tyhle tolbary sou fakt smejdy. a internet exproler je nahodou fajn taky mi ho poradil bedy a ja si stezovat nemuzu nahodou sme spokojenej