semtutajne

Jak vypěstovat krásný hustý trávník?

Nejlepší odpověď
Drap

Často ho sekat a věnovat mu veškerou péči kterou potřebuje.Včetně provzdušňování, hnojení , zalévání a podobně. Kvalitní hustý trávník trvá vypěstovat také několik let.

Další odpovědi
Děda Louda

To chce mnoho zkušeností a několik desetiletí trpělivosti.

anonym

Každodenní odbornou péčí. Nejnáročnější je prvních devadesát let.

mosoj

Nezapoměň alespoň 2 x ročně vertikulovat a po jarní vertikulaci zpočátku dosévat, jinak to nikdy nebude ono !

kazisvět

Zajistit pravidelné zalévání v období sucha, pravidelně sekat, používat vertikutátor 2× ročně a alespoň 2× ročně hnojit. Já mám dobré zkušenosti s hnojivem Multigreen Univerzal, ale vzhledem k ceně je vhodné jen na menší zahrady.