Nendak

Jak vypátrat zkrachovalou hospůdku?

Potřeboval bych název a adresu té hospody. Vím jen jména majitelů a kde se hospoda nacházela – v jaké obci.
Existuje na to nějaká webová stránka nebo dá se to nějak vypátrat i když ten subjekt už neexistuje
Našel jsem hijinx, díky :)

Odpovědi
brillant

Podobná vaše otázka http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/daji-se-vypatrat-zrusene-podniky-na-internetu

hijinx

Adresa by mohla být dohledatelná podle živnostenského rejstříku (rzp.cz), místo provozování živnosti dotčených osob.
Název. který se zřejmě nikde neregistroval, bude k vypátrání složitější, asi jen pouhou náhodou hledáním na webu..
Takže hodně štěstí 😉

gecco

Zkus