Losman

Jak vyhledat text v buňce pomocí google po klinutí v excelu.

Mám excel soubor. Po kliknutí do buňky chci, aby se automaticky spustilo vyhledání textu, který je v buňce. Vše pomocí prohlížeče ideálně přes google.

Odpovědi
Katy81

odporúčam excel fóra, je ich spústa, aj keď asi väčšina v angličtine, ale napríklad toto existuje aj v češtine – https://excel­town.com/answer­s/

Ak tam ešte tento problém nie je, opýtaj sa. Tam ti skôr budú vedieť odpovedať, na tieto excel fóra chodia aj vývojári alebo programátori. Keď som začala s VBA (makrami), na excel fórach som bola pečená varená :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.