Avatar uživatele
Sylvinka

jak vydělat na vintedu

ahoj, už asi rok mám účet na vintedu ale pořád se mi nedaří vydělat nějaké peníze. chci dát nějaké peníze mamince,aby nemusela žít jen z dávek a nízké výplaty. taky si chci koupit něco pro sebe, ale nemám jak. můj výdělek z vintedu je tak 50 Kč měsíčně. jinou brigádu mít nemůžu, protože to časově nestíhám, musím makat doma😅na vintedu mám asi 180 věci na prodej ale skoro nic, i když to dám za rozumnou cenu a i hezky nafotim

Zajímavá 0 před 273 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mesiáš

Zkus si založit raději YouTube stránku kde bude obsah pro děti

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Vinted primárně není určený k vydělávání peněz.
K výhodnému nákupu věcí (oblečení), které někomu již nevyhovuje, je malé/velké, okoukané, nevhodný dárek atp., včetně nového zboží/šatstva/o­buvi.
Nějaký čas trvá, než člověk zasláním/nákupem zboží získá hodnocení o spolehlivosti, kvalitě.
Nabídka obrovská (zejména z Polska), ceny nízké.
Je možné, že o Váni prodávané věci, zatím nikdo nestojí, možná nebude mít zájem vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Vydělat na Vinted poměrně není těžké, pokud se dodrží určité zásady. Zde je několik tipů, které by mohly pomoci:

  1. Kvalitní fotografie produktů: Mějte na paměti, že prvotní dojem závisí na tom, jak vypadá produkt na fotografii. Pokud je fotka rozmazaná nebo má špatné osvětlení, je méně pravděpodobné, že ji někdo koupí. Nejlepší jsou fotky za denního světla.
  2. Podrobný popis produktu: Nezapomeňte uvést veškeré detaily o produktu. Popište, jak lze věci nosit, jakou mají látku, a další detaily. Nezapomeňte také uvést velikost, stejně jako jak přesně ji měříte.
  3. Komunikace se zákazníky: Je důležité být vstřícný a ochotný odpovědět na všechny dotazy zákazníků, pokud jde o výrobek, který prodáváte.
  4. Flexibilní ceny: Mějte na paměti, že lidé na Vinted hledají skvělé nabídky. Pokud stanovíte příliš vysokou cenu, může to odradit potenciální zákazníky. Pokud je cena příliš nízká, někteří zákazníci mohou být nedůvěřiví. Najít správnou cenu může být klíčové.
  5. Rychlá odpověď a dodání: Kupující to obecně oceňují, když prodávající rychle odpovídá na zprávy a rychle odesílá zboží.
  6. Zasílání aktualizací: Pokud máte nějaké nové věci na prodej, nebojte se to dát najevo vašim sledujícím.
  7. Hodnocení: Snažte se získat co nejvíce kladných hodnocení. To vám pomůže přilákat více potenciálních zákazníků.

Doufám, že tyto tipy pomohou vylepšit prodeje na Vinted! Hodně úspěchů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
john0000000

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal půjčku schválenou 19. prosince 2022 a půjčku jsem obdržel 20. prosince 2022. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nás nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání