lenka.seda

Jak vyčistit světlou sedačku?

Máme bílou sedačku z mikro plyše a je na ní skvrna od dveřního maziva.(stalo se to při stěhování) Je to černá olejová skvrna. Nevíte jak tuto skvrnu vyčistit?

Odpovědi
Drap

Třeba technicý benzin

venkovan

Podíval bych se na značky na potahu (někde musí být všity) čím se mikro plyš čistí. A když, tak než samo domo pokusy, objednat si profi firmu.

manon

Používám tekutý prací prostředek s lanolínem. Nic lepšího jsem zatím nenašla. Ale zda to bude stačit na tu skvrnu nevím.