IvkaH

Jak vyčerpat jack russel teriéra ? :D

Odpovědi
Drap

Vyčerpat proč? Pokud ho chceš zahubit, tak injekce je pohodlnější. Jinak by se muselo vyrobit kolo, v jakém dříve se nechávaly pohybovat veverky. Výsledek je však nejistý a je to týrání zvířat. Pokud si už někdo pořídí takové plemeno, musí počítat s tím, že to bude časově náročná záležitost a že ho musí řádně vycvičit, jinak se z něj stane nezvladatelná a obtěžující bestie.

Allousek

To my máme z blueroad hračky pro micky. Dá se tam pořídit dost tady těch „chytrých“ věcí do domácnosti. Doporučuju kouknout i na ta jejich pítka a dávkovače na žrádlo.

majki636

Drap evidentně neví co je to za plemeno :D. Jack Russel je známý tím, kolik v sobě mají na svou velikost energie a je problém je unavit, protože dlouhá procházka jim nestačí. Podle mě vrhač míčků by byl pro takové střeštěnce fajn :)

IvkaH

Taky mě to napadlo :D našla jsem tady ten super stroj, tak váhám jestli do toho jít https://www.blu­eroad.cz/bot-vrhac-micku-pro-psy/