craazygirl

Jak velký studentský batoh?

Jak velký batoh bych měla koupit dceři na gymnázium?Kolik asi litrů?30? Je 25 málo? A nějaké přibližné rozměry,má zde někdo zkušenost?Děkuji…

Nejlepší odpověď
Lucijej

Já jsem nosila 30l batoh, a protože na některý dny jsme měli spoustu učebnic, které se pěkně pronesly, tak je vhodné, aby batoh měl zpěvněná záda a popruhy, obzvlášť, jestli bude dcera dojíždět. Co se týká rozměrů, tak ty se dělají standatrně podle objemu. Každopádně by bylo nejlepší, kdyby si ho sama vyzkoušela, jak jí bude sedět na zádech.

Další odpovědi
emm.kate

Já si koupila batoh 25 litrů a bohatě mi stačil, značka Dakine – můžu doporučit, ikdyž má už dost okoukaný design.
Nosila jsem ho jen v prváku, máme ve škole skříňky a tak si tu člověk vystačí i s kabelkou :)