Nikola.S

Jak v počítači zjistím heslo od wifi?

Nejlepší odpověď
brillant

Již se to tu mnohokrát řešilo, používejte vyhledávání.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=wifi%20hes­lo

Další odpovědi
nonnel

V prohlížeči, do adresního řádku, napiš 10.0.0.138 a odentruj. Když to bude chtít jméno a heslo, tak zadej admin jak u jména, tak u hesla. Dostaneš se na tvůj modem. Tam klikni na Netvork (levá strana) a potom na Wireless LAN. Máš tam vše o tvém modemu.

štamgast

WiFi-pravý klik na název WiFi na kterou jsi připojená-vlastnosti.

honza95454

Nejlepsi je dostat se do nastaveni routeru a zjistit to tam.